Ми рекомендуємо

Найменування Опції Сума Дія
Кліпса для об Кліпса для об'єктива телефону алюмінієва Apexel APL-HDC - 180 грн.

Макролінза для телефону 30-80мм Apexel APL-HB3080

Макролінза для телефону 30-80мм Apexel APL-HB3080

Передзамовлення
Рейтинг:

Передзамовлення 925
925 грн.

  • Виробник: Apexel
  • Код товару: 2925
  • Артикул: APL-HD3080


Apexel APL-HB3080

Об'єктив для макро зйомки з можливістю фокусування на невеликих ближніх і відносно далеких об'єктах з однієї і тієї ж відстані.


Дані унікальні характеристики роблять об'єктив Apexel APL-HB3080M придатним не тільки для фото зйомки, але і для макро відеозйомки.


Матеріали

Аксесуар виготовлений із застосуванням авіаційного алюмінію, спеціального оптичного скла з багатоступеневим шліфуванням, які пропускають до 99% світла і мають покриття, що запобігає появі відблисків.


Крепление к смартфону

Пластикова кліпса сумісна з усіма сучасними смартфонами ширина яких не більше 13.5мм з урахуванням камери і глибина розташуванні від 0 до 35 мм від найближчого краю. На місці контакту з гаджетом передбачені захисні вставки.


Комплектація

У комплект поставки входить макрооб'єктив, силіконовий чохол для зберігання, універсальна пластикова кліпса.


Технические характеристики

Фокусна відстань 30-80мм
Глибина сумісного положення камери 0-35мм
Допустима товщина смартфона 13.5мм
Матеріал алюміній, оптичне скло
Вага 40г

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.