• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Стедікам для екшн-камери

На сторінці:
Сортувати:
Параметри
Ціна  260 - 12999 грн.
Суперціна!
-9%
0
Унікальний, універсальний, революційний міні стабілізатор Zhiyun Crane M2. Універсальність даного с..
Закінчується
7 499 грн. 6 840 грн.
-10%
7
Feiyu Tech G6 MaxЄ оновленням лінійки стабілізаторів G6, а саме моделі P..
Закінчується
8 640 грн. 7 790 грн.
4
Переваги: Краще рішення для DJI OM 4, OSMO Mobile 3 Великий список сумісних гаджетів..
На складі
520 грн.
3
Переваги: Алюміній Надійна фіксація Легке балансування Адаптер д..
На складі
360 грн.
Суперціна!
-5%
0
Переваги: Повна сумісність з GoPro 8 (кріплення та управління) Висувний монопод Н..
На складі
2 749 грн. 2 599 грн.
Суперціна!
-46%
0
Перехідник для екшн-камери для стабілізатора Ulanzi PT-6 GoPro OSMO Action Adapter Plate дозволяє вс..
На складі
460 грн. 250 грн.
-24%
0
Переваги: Великий список сумісних гаджетів Легка установка Оригінальна продукція PG..
На складі
603 грн. 456 грн.
0
Переваги: Установка замість штатного кріплення Широка сумісність з багатьма екшн-кам..
На складі
405 грн.
Стедікам для екшн-камери

Як вибрати стабілізатор для екшн-камери

У сучасному суспільстві все більшу кількість людей приділяють час для подорожей, активного відпочинку та заняття спортом. І при цьому усі намагаються відобразити дані моменти на камеру, але так як перераховані заходи часто пов'язані з ризиком і екстримом доводиться використовувати не звичайну, а екшн-камеру. Її можна закріпити на груди, голову, встановити на велосипед або мотоцикл, але у всіх випадках вона схильна до серйозних вібрацій. Для боротьби з останніми і створені трьохосьові стабілізатори для екшн-камер.

За своєю будовою він нагадує все ті ж стедіками для камер, але з великим відзнакою за розмірами в меншу сторону.

Трьох осьової стабілізатор для екшн-камери може бути модульним, з ручкою або компактний. В незалежності від форм-фактора кожен трьох осьовий стабілізатор для екшн-камери добре поглинає як дрібні вібрації, так і великі поштовхи.

Модульні

Модульні моделі трьох осьового стабілізатора для екшн-камери надають варіативність використання підвісу з різним обладнанням, від'єднуючи блок управління з акумулятором. Прикладом такого трьох осьового стабілізатора для екшн-камери служить GoPro Karma Grip, підвіс якого можна використовувати з дроном Karma Drone і ручкою. Недолік даної моделі - це сумісність тільки з GoPro Hero7 / 6 / 5 Black

Класичні

Трьох осьові стабілізатори для екшн-камер з ручкою найбільше нагадують професійні стедікама. У них також вбудований акумулятор в тримач і на ньому ж знаходяться основні органи управління. У цій ніші трьох осьових стабілізаторів для екшн-камер присутні універсальні моделі, які підходять до всіх екшн-камер і моделі розраховані на певного виробника. Останні встановлюють зв'язок на пряму з камерою і можуть керувати нею, хорошим прикладом цього є SJCAM SJ-GIMBAL 2.

Компактні

Кращий стабілізатор для екшн-камери, на нашу думку, це серія компактних моделей, які можна закріпити не тільки на тримач, а й на шолом, кермо велосипеда, мотоцикла, груди. Використовувати так само, як і екшн-камеру. Яскравим прикладом є FeiyuTech FY-WG2X із захистом IP67.

Адаптер перехідник

Якщо у вас вже є професійний стедикам, то у вас є можливість використовувати адаптер для екшн-камери для стабілізатора. Це пластика з кріпленням для екшн-камери дозволяє встановити її на монтажний майданчик стабілізатора. Перехідник для екшн-камери для стабілізатора є двох стандартів для Sony і для екшн-камер формою як GoPro.

У нас на сайті наданий широкий асортимент усіх варіантів трьох осьових стабілізаторів для екшн-камер, таких виробників як GoPro, FeiyuTech, SJCAM.

На сторінках нашого інтернет магазину можна купити стабілізатор для екшн-камери за доступною ціною і з швидкою доставкою в будь-яку область України.

На закінчення додамо що все таки кращий стабілізатор для екшн-камери саме той який підходить вам під ваші цілі.