• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Стедікам для телефону

На сторінці:
Сортувати:
Параметри
Ціна  1699 - 8880 грн.
-10%
1
Feiyu Tech VLOG Pocket унікальний стабілізатор для телефонів. Це компактний помічник для щоденного в..
На складі
2 670 грн. 2 399 грн.
-7%
7
Feiyu Tech G6 MaxЄ оновленням лінійки стабілізаторів G6, а саме моделі P..
На складі
8 880 грн. 8 299 грн.
Уцінка
7
Feiyu Tech Vimble 2SПоєднує в собі функції стабілізатора для телефону і ..
На складі
2 940 грн.
0
Переваги: Складаний дизайн Вертикальна зйомка Зміна положення осі нахилу Низька ва..
На складі
5 699 грн.
0
Переваги: Ультра легкий Складаний дизайн Швидка зміна горизонтальної та вертикально..
На складі
1 699 грн.
0
Переваги: Складаний, компактний та інноваційний дизайн Унікальне положення для штати..
На складі
2 899 грн.
Стедікам для телефону

Справжній стабілізатор для телефону

Дуже часто можна зустріти помилкова думка що стабілізатором для телефону є монопод або ріг-рамка утримувач. Ці два кріплення тільки утримують пристрій з можливістю відсунути його далі від себе або закріпити різне додаткове устаткування. Так, з ними зображення схильне до менших вібрацій, але це тільки тому, що є можливість більш зручно утримувати в руці аксесуар. А от справжньою стабілізацією відео займається трьох осьовий механічний стабілізатор для телефону з електронними двигунами на кожній осі.

Стабілізатор для телефону можна розділити на дві складові: ручку з органами управління та 3-х осьовий підвіс з кріпильним механізмом для смартфона.

Ручка

Майже у всіх випадках це ергономічний орган з можливістю швидкого доступу до основних кнопок не зраджуючи хвата. Усередині ручки стабілізатора для телефону зберігатися акумулятор, таке розташування зміщує центр мас в руку, що позитивно позначається при тривалих відео сесіях. У нижній частині часто розташована штативна резьба для установки гаджета на трипод або для продовження довжини ручки при необхідності.

Підвіс

3-х осьовий стабілізатор для телефону, як писалося вище має по одному мотору на кожній осі: панорамування, нахилу і крену. На осі крену знаходиться кріплення для смартфону, саме воно відповідає за сумісність аксесуара з пристроями запису відео. Щоб максимально збільшити діапазон таких пристроїв, виробники намагаються забезпечити стедикам кріпленнями з широким регулюванням, в середньому це діапазон між 55 і 100 мм. На відміну від стедікама для камер, стабілізатори для телефону не мають регулювань балансу, в рідкісних випадках така опція доступна на одній осі. Балансування проводиться за допомогою пересування смартфона в тримачі.

Додаток для смартфона

Програмне забезпечення є найважливішою підтримкою стабілізатора для телефону, так як саме воно зв'язується зі смартфоном і за допомогою його потужностей управляє стедікамом. Чим краще продумано ПО, тим більш гнучко можна налаштувати реакцію пристрою на ту чи іншу дію оператора, з'являються унікальні режими запису і ефекти.

Як вибрати кращий стабілізатор для смартфона

Відповідь на основне питання, як купити стабілізатор для телефону і не прогадати не надто простий. Навіть попри те, що в багатьох випадках стедіками різних виробників дуже схожі за своїми характеристиками, при майбутньому виборі який купити потрібно врахувати кілька основних змінних:

  • вага пристрою повинна бути невисокою, адже відео сесії можуть затягнутися на години;
  • максимальне робоче навантаження повинно відповідати обраному смартфону;
  • наявність специфічних органів управління таких як екран, джойстик, колесо зуму;
  • ємність акумулятора і можливість наскрізної або бездротової зарядки смартфона;

При схожості перерахованих характеристик, основним фактором вибору стабілізатора для телефону повинна бути найкраща програмна підтримка.

Більш детальну консультацію і допомогу можна отримати по телефону у наших менеджерів.

Купити стабілізатор для телефону недорого, можна на сторінках нашого інтернет-магазину зі швидкою доставкою по Україні і офіційною гарантією від виробника.