Виберіть підкатегорію
Екшн-камера
Стрімкий ритм життя сучасної людини накладає чіткий відбиток на те як, він відпочиває, роблячи все більш популярним активний формат проведення вільного часу, в тому числі його екстремальні варіації. Щоб відобразити гострі відчуття, рекорди або найбільш яскраві моменти розважальних, туристичних, спортивних і інших вояжів, досить купити екшн-камеру.
Як вибрати і купити екшн-камеру в Україні?
Зйомка в русі і в умовах, які далекі від комфортних / звичних оператору, до Full HD або 4K екшн-камерам пред'являються підвищені вимоги. В першу чергу вони стосуються наступних характеристик:
- Маса. Хороша action-камера практично невагома.
- Габарити. Гаджет закріплюють на транспорті, шоломі або рукаві оператора, тому він повинен мати мінімальні розміри.
- Стійкість до механічних пошкоджень. Забезпечується міцним корпусом і якісними матеріалами.
Сьогодні на Україні купити екшн-камеру, що відповідає цим критеріям, можна за цілком адекватні гроші.
Камера екшн: трохи історії
Спроби організувати зйомку від першої особи в ході проведення авто-мотогонок, спортивних змагань і екстремальних заходів робилися ще в середині минулого століття, але всі вони відрізнялися несистемним підходом і нестійким результатом. Перша профільна екшн-камера з'явилася в 2002 році. Її творець Нік Вудман перейнявся проблемами серферів, які ніяк не могли встановити на дошку професійне відеообладнання, але дуже хотіли зробити це. Він розробив і зібрав девайс, який був захищений від води, мав мінімальні габарити і міг зручно кріпитися на зап'ясті. Одночасно була створена компанія GoPro, яка і до цього дня вважається синонімом першокласної екшн-камери для підводної зйомки, стрибків з парашутом, велорейсінга, снігового слалому та інших захоплюючих заходів.
Технічні аспекти при виборі екшн-камери
Сьогодні у обивателів є можливість купити 4К екшн-камеру в Києві і будь-якому іншому місті України, кожна з яких має певні конструкційними особливостями і технічними характеристиками. Якщо не враховувати торговельну марку, матеріали корпусу і технологічні рішення, можна виділити наступні, властиві більшості популярних моделей:
- Захищений корпус. Практично кожна екшн-камера водонепроникна. Деякі захищені від бризок і дощу, інші дозволяють занурюватися на значну глибину, витримуючи тиск до 100 атмосфер і вище.
- Слоты для карт памяти. Сучасні гаджети мають на борту жорсткі диски значного обсягу, які можна додатково збільшити за рахунок знімних носіїв.
- Висока якість. Екшн-камерою HD 1080P вже нікого не здивуєш. Пристрої, здатні записувати відео в форматі 4К, стають поширеними повсюдно.
- Ширококутний об'єктив. Мова йде про варіації фікс-фокус, що володіють збільшеною глибиною різкості.
- Wi-Fi. Модуль дозволяє управляти екшн-камерами з кріпленням на голову дистанційно в режимі онлайн.
- Здатність давати хорошу картинку незалежно від метеорологічних умов. Забезпечується якісної матрицею.
- уніфіковані кріплення. Дозволяють кріпити екшн-камеру зі стабілізатором практично на будь-які несучі платформи: торпеду авто, вело-мото кермо, шолом, одяг, інші.
Вартість екшн-камери безпосередньо залежить від її технічних характеристик і експлуатаційних якостей. Прайс на екшн-камери Xiaomi, SJCAM, EKEN, GoPro в середньому 500 $, а ціна на Україні екшн-камер в бюджетному сегменті варіюється в межах 100-300 $. Придбати пристрій можна як в стаціонарних торгових точках, так і в інтернет-магазині з доставкою.