Ми рекомендуємо

Name Options Amount Action
Адаптер-подовжувач з можливістю налаштування для GOPRO SJCAM XIAOMI Адаптер-подовжувач з можливістю налаштування для GOPRO SJCAM XIAOMI - 77 грн.
Адаптер-подовжувач одного напрямку для GOPRO SJCAM XIAOMI Адаптер-подовжувач одного напрямку для GOPRO SJCAM XIAOMI - 56 грн.
Набір кріплення та адаптерів на клею 24в1 для екшн-камери ACprof KIT-3 Набір кріплення та адаптерів на клею 24в1 для екшн-камери ACprof KIT-3 - 0 грн.
0 грн.
Кріплення на шолом мотоцикл для екшн-камери ACprof MH-K01 Кріплення на шолом мотоцикл для екшн-камери ACprof MH-K01 - 0 грн.
0 грн.

Подовжувач для екшн-камери вигнутий на шолом ACprof GP78A

Подовжувач для екшн-камери вигнутий на шолом ACprof GP78A

В наявності
Рейтинг:ACprof GP78A

Вигнутий подовжувач одного напрямку завдяки своїй формі дозволяє встановити екшн-камеру в необхідному положенні максимально близько до шолома і виключити з збірки кріплення кілька шарнірних з'єднань, тим самим збільшивши загальну надійність, стабільність конструкції.


Комплектація

У комплект поставки входить вигнутий подовжувач одного напрямку, короткий подовжувач одного напрямку, двонаправлений короткий подовжувач, три кріпильних гвинта, кліпса, вигнута основа на клею.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.