Ми рекомендуємо

Name Options Amount Action
Мережевий зарядний пристрій USB Baseus Dual QC3.0 CCFS-E01 Мережевий зарядний пристрій USB Baseus Dual QC3.0 CCFS-E01 - 438 грн.

Бездротова зарядка Baseus Rib Wireless Charger 15W (WXPG-01)

Бездротова зарядка Baseus Rib Wireless Charger 15W (WXPG-01)

В наявності
Рейтинг:


Baseus Rib WXPG-01

Це бездротова зарядка з підставкою для телефону. Використовуючи даний аксесуар можливо розмістити смартфон лежачи або в нахиленому стані на алюмінієвій підставці горизонтально і вертикально. Тримач має силіконове покриття на місцях контакту з телефоном і столом. Перше запобігає пошкодженню смартфона, а друге ковзання по поверхні.


зображення Baseus Rib WXPG-01


Потужність

Бездротова зарядка Baseus Rib WXPG-01 володіє піковою потужністю 15Вт при швидкій зарядці. Ця характеристика сумісний з усіма сучасними телефонами, в тому числі с Huawei, Sumsung, Xiaomi, iPhone.


фото сумісності бездротової зарядки


Матеріали

Індуктивна котушка виготовлена з чистої міді і збільшена в розмірі на 35%, чутливості на 37% і потужності на 33%, в порівнянні з попередніми версіями. Даний показники гарантують надійність зарядного пристрою навіть при максимальних навантаженнях при швидкій зарядці.


фото мідної індуктивної котушки збільшеного розміру


Індикація

Світловий сигнал блакитного кольору на ребрі зарядного пристрою сигналізує про статус процесу - статичне світіння сигналізує готовність до роботи, моргання говорить про сторонній об'єкт на девайсі, плавне загасання означає нормальну зарядку.


фото світловий індикації статусу


Защита

Бездротова зарядка Baseus Rib WXPG-01 обладнана контролером вихідного струму, який надає захист від перегріву, перевищення сили струму і напруги, електромагнітного поля, сторонніх предметів, а також контролює сумісність характеристик телефону, що заряджається .


фото бездротової зарядки із захистом


Комплектація

У комплект поставки входить бездротовий зарядний пристрій і алюмінієва підставка.


Технічні характеристики

Напруга DC
Сила струму
Сумісний мережевий адаптер QC3.0 18Вт
Матеріал пластик, силікон, алюміній
Моя оцінка:
Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
0 голосів
0