Ми рекомендуємо

Name Options Amount Action
Поплавок для екшн-камери GOPRO SJCAM XIAOMI Поплавок для екшн-камери GOPRO SJCAM XIAOMI - 129 грн.
67 грн.
Основа висока кліпса J-Hook для GoPro SJCAM XIAOMI Основа висока кліпса J-Hook для GoPro SJCAM XIAOMI - 59 грн.
Тримач для телефону на штатив 1/4 Тримач для телефону на штатив 1/4 - 46 грн.
35 грн.
Пульт Bluetooth для моноподів Пульт Bluetooth для моноподів
75 грн.
Кейс великий для камер GoPro Xiaomi Sjcam Sony Кейс великий для камер GoPro Xiaomi Sjcam Sony - 366 грн.
314 грн.
Адаптер перехідник для камер з різьбою 1/4 SONY, XIAOMI Адаптер перехідник для камер з різьбою 1/4 SONY, XIAOMI - 45 грн.

Набір кріплень для екшн-камери 6в1

Набір кріплень для екшн-камери 6в1

В наявності
Рейтинг:

Набір основних кріплень для екшн-камери, зібраний нашим магазином з найпопулярніших позицій. У комплект входить 6 різних аксесуарів: присоска, монопод, поплавець, кріплення на груди, голову, трубу. Набір 6в1 охоплює всі найпоширеніші варіанти установки камери для ведення блогу. Кріплення в комплекті сумісні з усіма екшн-камерами, але для установки Sony і Xiaomi Yi без аквабоксу знадобитися адаптер.


Поплавець

фото поплавок для екшн-камери

Незамінне кріплення при використанні екшн-камери в воді. Маючи порожнисту пластикову контракцію, ручка-поплавок забезпечує плавучість собі і камері, яка встановлена на нього. Яскравий колір легко помітити на водній гладі. Разом з поплавком поставляється страхувальний ремінець і кріпильний гвинт.


На руль-трубу

фото кріплення на руль-трубу

Універсальне пластикове кріплення на трубу діаметром від 15 до 35мм з трьох осьовим поворотним кронштейном. Даний тип кріплення надає повну свободу вибору місця кріплення, направлення, кута нахилу і висоти камери щодо закріпленої поверхні. Два останніх параметра мають обмеження в 180 ° і 5 см відповідно.


Присоска

фото присоска для екшн-камери

Уможливлює установку екшн-камери на скляну, металеву, пластикову або будь-яку іншу полірованій поверхні. Нижня частина виготовлена з якісного м'якого силікону і має діаметр 75мм. З регулювань доступна зміна положення 7-ми сантиметрового важеля на 220 ° і повороту кріпильної головки на 180 °.


Кріплення на груди

фото кріплення на груди для екшн-камери

Як зрозуміло з назви цей аксесуар допомагає закріпити пристрій запису на груди, тим самим повністю звільнивши руки оператора. Даний варіант має високу популярність серед людей, що записують екстремальні види спорту. Конструкцією передбачений широкий діапазон регулювань: одна на спині, по одній на лямках і дві на поясі. Що робить його універсальним до носіння як на голому тілі, так і на верхньому зимовому одязі.


Монопод

фото монопод для екшн-камери

Телескопічний монопод з регулюванням довжини від 21 до 98см, має прогумовану неслизьку рукоять і страхувальний ремінець. Для установки обладнання використовується штативна різьба 1/4 дюйма. З регулювань присутня зміна кута нахилу в діапазоні 180 °.


Кріплення на голову

фото кріплення на голову для екшн-камери

Цей аксесуар не тільки дозволяє повністю звільнити руки, але і створює відео з ефектом відтворення від першої особи. На еластичні стрічки нанесено шар силікону з внутрішньої сторони, що надає надійну фіксацію. Широкий спектр регулювань гарантує можливість надіти кріплення на будь-який розмір голови або навіть на шолом, шапку.


Додатково з даним набором поставляється адаптер1/4 дюйма для кріплень стандарту GoPro.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.