Ми рекомендуємо

Name Options Amount Action
Основа висока кліпса J-Hook для GoPro SJCAM XIAOMI Основа висока кліпса J-Hook для GoPro SJCAM XIAOMI - 59 грн.
Адаптер перехідник для камер з різьбою 1/4 SONY, XIAOMI Адаптер перехідник для камер з різьбою 1/4 SONY, XIAOMI - 45 грн.
Тримач для телефона з кріпленням GoPro Тримач для телефона з кріпленням GoPro - 88 грн.

Кріплення на голову та груди - набір 2в1 для екшн-камери

Кріплення на голову та груди - набір 2в1 для екшн-камери

В наявності
Рейтинг:

Набір, що складається всього з двох, але найважливіших аксесуарів для екшн-камер, без яких неможливо зробити якісний відео матеріал. Перше це кріплення на голову, а друге кріплення на груди.


Кріплення на голову

фото кріплення на голову для екшн-камери

Універсальний атрибут підійде як для носіння на голові, так і на шоломі, касці. Внутрішня частина еластичних стрічок покрита силіконовим шаром, що надає надійну фіксацію. Широкий спектр регулювань - по одній на горизонтальній і поперечної лямках, знімає будь-які обмеження в розмірі. Висока стандартне кріплення для екшн-камери дозволяє змінювати кут установки записуючого пристрою в діапазоні 180 °. Саме кріплення на голову надає ракурс для зйомки відео з ефектом від першої особи.


Кріплення на груди

фото кріплення на груди для екшн-камери

Найкраще кріплення для зйомки екстремальних видів спорту, яке надає зручну і надійну фіксацію камеру на грудях при будь-яких діях оператора. Завдяки великій кількості регулювань, а саме дві на поясі, по одній на кожній лямці і спині, стає можливою зміна розміру аксесуара під будь-яку статуру і кількість одягу. Для правильного використання кріплення на груди, екшн-камеру необхідно встановлювати через високу клипсу J-Hook. З останньої з'являється можливість змінювати кут нахилу в межах ±90°.

У комплект поставки входить одне кріплення на голову і одне на груди.

Моя оцінка:
Моя оцінка:
Моя оцінка:
Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишити відгук  ↓
 
4 відгуків
1 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1