• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Порівняння аквабоксів для камер GoPro Hero5, Hero6 Black, Hero7

Порівняння аквабоксів для камер GoPro Hero5, Hero6 Black, Hero7

2017-05-02 13:00:32   0   2001

Внаслідок того, що в заводському комплекті Гопро 5 або Гопро 6 не поставляється з водонепроникним кейсом, дуже актуальним аксесуаром для камер GoPro Hero5, Hero6, Hero7 Black є бокс для підводної зйомки (далі аквабокс).

Так, 5-та і 6-та GoPro без боксу водонепроникна до 10 метрів. Але аквабокс для Гопро 5, Гоупро 6 або Гоупро 7 захистить камеру при падінні від подряпин і пошкоджень дисплея, а також дозволить занурюватися під водою на глибину до 60 метрів.

Якщо Ви використовуєте гоупро для їзди на мотоциклі на швидкості понад 80 км/год і кріпите камеру на шолом сенсу кріплення камери в рамці для запису більш якісного звуку просто немає. Так як на швидкості Ви будете чути тільки шум вітру. А ось при хорошому продубасі по трасі не тільки візор перетвориться на кладовище для комах, але і Ваша GOPRO. А діставати їх залишки з щілин камери досить проблематично. Тому ми рекомендуємо використовувати аквабокс для GOPRO 5 / 6 / 7

В асортименті FOR-EXTREME.COM.UA представлені кілька боксів. Розділимо їх на два типи:

  1. Ті, які потребують зняття захисної лінзи з корпусу камери (подробиці в даній статті);
  2. І ті, які не потребують зняття лінзи.

Для початку розглянемо бокси 1-го пункту:


Бокс від компанії GOPRO, дозволяє занурюватись під воду на глубину до 60 метрів.


Окремо, у разі поломки, можно придбати кліпсу задньої кришки.

Хороший аквабокс, без яких-небудь нарікань. До мінусу можно віднести тільки високу вартість і необхідність в демонтажу захисної лінзи при кожному використанні бокса.


Зовні дуже і дуже схожий з оригіналом, але дозволяє занурюватися під воду на глибину до 40 метрів, що на 20 метрів менше, ніж у оригіналу. У 2 рази дешевше оригінального боксу.Також існує модель такого бокса в чорному кольорі.


Такий же бокс, як і попередній, але в комплекті поставляється з двома задніми кришками: з глухою і з плівкою. Кришка з плівкою дозволяє користуватися екраном GOPRO 5 Black не виймаючи з боксу. Так, безумовно, чуйність екрану погіршиться, але все ж провести зміну режимів або налаштувань можливо.


А тепер подивимося на бокси, які не вимагають демонтажу захисної лінзи з камери:

Виготовляє такі бокси фірма TELESIN, яка відмінно зарекомендовала себе у нас на тестах акумуляторов і інших аксесуарів.

Відмінністю від інших боксів також варто відмітити дещо більші розміри. 

Також є модель такого бокса чорного кольору:Ніяких нарікань на герметичність або явні конструкційні недоліки розглянутих боксів не виявлено.


Більшість користувачів віддають перевагу саме підводним боксам для GOPRO 5, GOPRO 6 або GOPRO 7, які не вимагають зняття захисної лінзи. Погодьтеся, кожен раз знімати лінзу для того, щоб вставити камеру в бокс дуже не зручно.

Нехай яскраві моменти залишаться не тільки у Вашій пам'яті (с) for-extreme.com.ua


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані товари