• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
Пн-сб: 9:00-19:00
Нд: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Аксесуари для камер Xiaomi YI Sport / YI 4K / YI 4K Plus

Аксесуари для камер Xiaomi YI Sport / YI 4K / YI 4K Plus

2018-01-07 15:54:40   0   1085

Вже давнно компанія Yi Technology радує нас доступними, але якісними екшн-камерами: моделі Yi Sport, Yi 4K, Yi 4K Plus.

Вони полюбилися любителям екстриму за їх невисоку ціну, хороше програмне забезпечення, стабільну роботу і відмінну якість виготовлення.

Єдиним мінусом камер Yi є бідна комплектація. Як правило, вони поставляються з акумулятором і кабелем для зарядки. Існують комплекти Travel з більш багатою комплектацією (разом з моноподи і пультом для дистанційного керування). Але мінусом цієї комплектації є висока ціна.

Отже, що потрібно починаючому власнику камери Yi Sport, Yi 4K або Yi 4K Plus?

Першочергова покупка, як правило, аквабокс (для підводного використання):Він не тільки дозволить використовувати камеру під водою, але і захистить камеру від снігу, дощу, зовнішніх пошкоджень і при падінні.

У нашому асортименті є підводні бокси як для Xiaomi Yi Sport, так і для Yi 4K / Yi 4K Plus

Для того, щоб прикріпити камеру на будь-кріплення стандарту GoPro, можна використовувати перехідник для камер Xiaomi Yi:

Ми не рекомендуємо цей спосіб кріплення при активному використанні камери, так як при навантаженні можна пошкодити заводське штативне кріплення камери. Він відмінно підійде для кріплення на монопод або будь-яке інше кріплення, за умови, що при використанні буде мінімум різких рухів і вібрацій.

Якщо ж Ви все ж хочете використовувати камеру без підводного боксу, наприклад, якщо Ви хочете досягти більш якісного звуку, можна використовувати рамку для кріплення камер Yi Sport, Yi 4K, Yi 4K+


У цьому випадку Ви не зможете пошкодити гніздо штативного кріплення камери і зможете заряджати або копіювати інформацію з камери, так як у Вас буде доступ до USB гнізда камери.

Наступним обов'язковим аксесуаром однозначно є акумулятори і зарядка для Xiaomi Yi, Xiaomi YI 4K


З докладним порівнянням виробників акумуляторів можна ознайомиться в іншій статті нашого блогу.


Ми описали самі найпотрібніші аксесуари для Xiaomi Yi Sport, Yi 4K. Що стосується кріплень - в цій ситуації все індивідуально і залежить від ситуацій, де буде використовуватися камера. Детальніше в категорії кріплення для Yi.

Нехай яскраві моменти залишаться не тільки у Вашій пам'яті (с) for-extreme.com.ua

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!