• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Як підключити мікрофон до камер GoPro Hero5/6/7 або Hero8 Black

Як підключити мікрофон до камер GoPro Hero5/6/7 або Hero8 Black

2017-10-13 12:02:27   0   10024

Дуже важливим моментом для багатьох при використанні екшн-камери GoPro є якість звуку, яке виявиться незадовільним в шумному місці, при зйомці блогу на мотоциклі або в багатьох інших ситуаціях.

Попередні моделі GoPro (Hero3, 3+, 4) використовували аналоговий вхід і підтримували підключення мікрофонів через перехідник (miniUSB - 3.5 Jack)


 

або безпосередньо через роз'єм miniUSB


У GoPro Hero8, Hero7, Hero6 і Hero5 Black ситуація інша, вони не дозволяють використовувати аналогове з'єднання для зовнішнього мікрофона.

В даних камерах використовується стандарт USB-C. Він має кілька переваг перед роз'ємами попередніх поколінь:

  • він підтримує стандарт USB3.1 з високою швидкістю до 10Гбіт
  • більш висока напруга - до 20В (100W)
  • силу струму до 

В еру цифрових технологій компанія GoPro відмовляється від аналогового сигналу на користь цифрового.

Для того, щоб підключити практично будь-який мікрофон зі стандартним роз'ємом 3.5мм, потрібен спеціальний адаптер для мікрофона для камер GoPro Hero 8, 7, 6 або Hero 5 Black


Даний адаптер (модель AAMIC-001) не що інше, як перетворювач аналогового сигналу звичайного мікрофона в цифровий сигнал для GoPro 8, GoPro 7, GoPro 6 або GoPro 5.


Кабель з USB-C від адаптера підключається до камери, а до самого адаптера через роз'єм 3.5мм підключається петлічний або мікрофон іншого типу. Також адаптер має вихід USB-C, який дозволяє підключити екшн-камеру до ПК або для зарядки, не відключаючи сам адаптер від камери.

При запису відео і використанні адаптера-перетворювача камера створить автономний професійний WAV-файл для кожного відео, який використовує цей мікрофонний адаптер Pro 3,5 мм.

Розглянемо різницю в процесі запису звуку на камерах GoPro Hero 4 і GoPro Hero5 / Hero6 / Hero7 / Hero8 Black.

При підключенні мікрофона до камер Hero5, Hero6, Hero7, Hero8 Black досить підключити адаптер до камери, а мікрофон до адаптера. Після цього звук буде автоматично записуватися на зовнішній мікрофон.


Примітка для GoPro Hero7 Black: 

1. Підключіть мікрофон до порту USB-C на вашій камері за допомогою мікрофонного адаптера 3,5 мм GoPro (купується окремо)

2. На головному екрані камери смахніте вниз, щоб відкрити панель управління

3. Торкніться «Параметри»> «ВХІД / Висновок»> «Вхідний звук. сигнал »

4. Торкніться параметра:

ПараметрОпис
стандартний мкф. (за)
підтримка мікрофонів без живлення
стандартний мкф.+ 
підтримка мікрофонів без живлення і посилення 20 дБ
мкф. з живленнямпідтримка мікрофонів с живленням
мкф.+ з живленнямпідтримка мікрофонів с живленням і посилення 20 дБ
зовнішній пристрійпідтримка лінейного виходу з іншого звукового обладнання (мікшерний пульт, посилювач гітари, караоке і т.д.).

 

У GoPro Hero 4: зовнішній мікрофон 3.5мм > перехідник для мікрофона 3,5 мм > мікрофон підключається до 10-контактного miniUSB камери.

При використанні miniUSB мікрофона: miniUSB мікрофон > мікрофон підключається до 10-контактного miniUSB камери.

Потім Hero4 розпізнає сигнал від мікрофона, обходить його вбудований мікрофон і замість цього використовує сигнал від зовнішнього мікрофона. Аудіо залишається стереофонічним, тільки 2 канали в відеовиході MP4 від Hero4.

 

У GoPro Hero 5, GoPro Hero 6, GoPro Hero 7 і Hero 8 Black: зовнішній мікрофон > аналоговий сигнал > мікрофонний адаптер Pro 3.5 мм / конвертер > аналоговий сигнал, перетворений в цифровий WAV за допомогою адаптера / конвертера > перетворення сигналу в стандарт USB-C, щоб він міг використовувати передачу сигналу через USB-C > створення окремого WAV-файлу звукової доріжки, в той час як у MP4 все ще є власна звукова доріжка.

Таким чином, створене відео MP4 і раніше стерео, але створюється додатковий аудіо-файл WAV, як окрема звукова доріжка від зовнішнього мікрофона.

Ось чому цей адаптер / конвертер не може бути дешевим і маленьким, як маленький адаптер в попередніх моделях, тому що в ньому є електроніка, яка перетворює аналоговий сигнал в цифровий, а також може заряджати / передавати інформацію через USB-C.

 

GoPro, звичайно, могла додати можливість підключення мікрофона через простий перехідник (кабель) і не використовувати даний дорогий мікрофонний адаптер USB-C 3,5 мм, але це б додало навантаження на процесор при створенні подібної професійної звукової доріжки в WAV-файлі.

Це спричинило б за собою підвищений розряд батареї камери і велику температуру нагрівання.

WAV-файл має характеристики високого рівня: 32-бітний PCM, 1024 Кбіт / с, 48000Гц, 4 канали.


Багато юзерів GoPro Hero 5, Hero 6, Hero 7, Hero 8 Black скаржаться на те, що компанія GoPro змушує любителів якісного звуку купувати дорогий перехідник, який не варто своєї ціни і необгрунтовано дорогий, натякаючи на те, що це спосіб обману компанії своїх покупців.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті