• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Альтернативний спосіб підключити мікрофон до GoPro Hero7 Black

Альтернативний спосіб підключити мікрофон до GoPro Hero7 Black

2019-09-25 15:27:51   2   1374

Проблема GoPro

Прокляття низької якості звуку переслідує користувачів GoPro вже довгі роки. Навіть попри те, що останні моделі зробили величезний крок у бік поліпшення цього параметру, все одно до хорошого звуку їм ще далеко. Причина тому це захисні мембрани, що дозволяють використовувати GoPro під водою без аквабоксу. Дані мембрани захищають три вбудовані мікрофони від води, але при цьому саме вони й погіршують якість, блокуючи більшу частину звукового спектру. Та що говорити про екшн-камери, можна сказати всі девайси що записують відео і стоять дорожче, обладнані посередніми вбудованими мікрофонами.

Стандартне рішення

Для усунення даного недоліку існує перевірене, надійне і просте рішення - використання зовнішнього мікрофона. У такому випадку навіть не дорогі моделі в рази покращують слабку сторону пристроїв запису відео.

Але ситуація з екшн-камерою GoPro не так проста. Так як вона не обладнана стандартним роз'ємом 3.5мм mini-jack і не підтримує підключення мікрофона по USB Type-C, доводиться використовувати окремі рекордери або оригінальний адаптер для даного типу роз'єму. У першому випадку після запису звуку і відео на різні пристрої, при монтажі доведеться зводити картинку і звук разом, але мало того, що це досить складний процес, що вимагає певних знань в даній області, так він ще й забирає багато часу. У другому ж випадку після установки додаткового аксесуара з'являється можливість підключення мікрофона з штекером 3.5мм TRS mini-jack, після чого GoPro буде сама записувати чистий звук з зовнішнього мікрофона. Головним недоліком цього рішення є навіть не додаткові фінансові розтрати, а втрата герметичності, адже адаптер підключений до гнізда, що знаходиться за захисною дверцятами, яка тепер буде відкрита.

А що, якщо є необхідність в бездротовому підключенні пристрою запису звуку до GoPro. Тоді кількість девайсів знову збільшується: знадобитися все той же адаптер для мікрофона, підключений до екшн-камері, потім приймач, включений в адаптер і звичайно передавач з мікрофоном. Все це потрібно не тільки купити, але зручно розмістити під час запису і перевозити всюди з екшн-камерою. Такі дії позбавляють GoPro основної переваги над іншими записуючими пристроями: можливість носити її завжди з собою готової до запису в будь-який момент.

фото бездротове підключення мікрофона до GoPro

Не дивлячись на деякі недоліки використання адаптера Type-С і мікрофона саме це рішення є єдиним яке може надати студійну якість запису звуку з мінімальними маніпуляціями при обробці відео.

Альтернативне рішення

Для тих хто готовий трохи пожертвувати звуком в порівнянні з вище описаним способом, але при цьому все одно отримати величезне збільшення щодо вбудованого рішення, програмісти з AI Motion Inc знайшли свій вихід з даної ситуації. Вони розробили спеціальний додаток для телефону Myk Video Editing for GoPro, що дозволяє перетворити ваш телефон в бездротової мікрофон, відео редактор і записуючий пристрій для телеметрії. Тобто даний додаток використовує телефон з Bluetooth гарнітурою, зовнішнім мікрофоном або без них, синхронізований з екшн-камерою як бездротовий Wi-Fi мікрофон з радіусом дії як мінімум 15 метрів. При такому підключенні до екшн-камері вам не буде потрібно додаткове обладнання, а також вдасться зберегти не порушеною герметичність GoPro.

Синхронізувавши телефон і GoPro в додатку стають доступними зміни роздільної здатності, частоти кадрів, кут огляду і багатьох інших налаштувань, а також можливість початку і зупинки запису, перегляду записуваного матеріалу в реальному часі без затримок.

фото налаштування Myk for GoPro

Після закінчення запису програма автоматично вивантажує записаний матеріал з камери на телефон зберігаючи оригінал на першому пристрою, синхронізує і з'єднує зі своїм аудіофайлом, замінюючи неякісний звук від GoPro. Після таких дій з відеоматеріалом залишається тільки залити його в хмарне сховище, YouTube, Instagram або іншу соціальну мережу.

фото відео редактор Myk for GoPro

При обробці відео на телефоні, додаток дозволяє додати телеметрію, а саме: відстань, висоту над рівнем моря, підйом, максимальну швидкість і швидкість в даний момент, час і дату.

фото телеметрія у додатку Myk for GoPro

Якщо ж немає необхідності в запису звуку на зовнішній мікрофон, але є потреба у функціях цього додатка, передбачений другий варіант запису звуку тільки на мікрофони, вбудовані в екшн-камеру.

фото опції запису звуку в Myk for GoPro

Висновок

Підіб'ємо підсумки: якщо ви хочете поліпшити в рази якість звуку записуючи відео на GoPro і при цьому зберегти герметичність екшн-камери і отримати бонусом телеметрію і дистанційне керування, то ваш вибір додаток Myk Video Editing for GoPro.

А якщо ж ваша мета безкомпромісне студійне звучання, то без адаптера Type-С, зовнішнього мікрофона та влог рамки вам ніяк не обійтися.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари