Пн-сб: 9:00-19:00
Нд: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Як вибрати штатив для телефону

Як вибрати штатив для телефону

2019-06-27 12:25:13   0   845

Штатив для телефону - це кріплення яке утримує пристрій записи, в нашому випадку це смартфон, в певному напрямку. Даний аксесуар також допоможе виключити будь-які вібрації, що передаються на телефон від оператора.

Будь-який штатив для телефону складається з двох частин: тримача для смартфона і безпосередньо штатива. Від сюди випливають висновки що при виборі такого можна піти двома шляхами - купити готовий комплект або придбати окремо два аксесуари. Кожен з варіантів має право на життя, плюси першого це ціна і відсутність потреби розбиратися в сумісності кріплень. Другий варіант може бути трохи дорожче, але тут ви може підібрати штатив, який потрібен саме вам для ваших завдань.

І так що б вибрати штатив для телефону за другим варіантом потрібно розібратися в його пристрої і характеристиках, а саме: в висоті, регулюваннях, способі кріплення.

Висота

Для визначення бажаної висоти необхідно визначити як саме ви будете використовуватися штатив для телефону. Виходячи їх цього аксесуар можна розділити на настільний, підлоговий, і міні штатив-ручка. Перший варіант має максимальну висоту в межах 30-50см, що дозволяє встановити його на стіл перед собою для запису блогу. Другий, висотою від 80см і вище є габаритним пристроєм найчастіше використовується стаціонарно в студіях. І останній, найдрібніший це міні висотою до 20см, в 90% випадків він буде використовуватися як ручка, а як штатив для телефону він застосовується у випадках, коли з'являється необхідність звільнити руки між процесом запису. Для візуалізації рекомендуємо переглянути на приклади штативів для телефону: настільний Yunteng 228, підлоговий Yunteng VCT-690, універсальний Yunteng VCT-1688, міні штатив-ручка Puluz PU372

фото штативів для телефону різних по висоті

Регулювання

Цю характеристику штативів для смартфона можна розділити в залежності від конструкції на телескопічні, гнучкі, односекційні. Телескопічні змінюють довжину по засобом витягування ніжок на потрібну висоту і фіксуються поворотом або швидко затискними засувками.

фото телескопічних штативів для телефону

Гнучкий або ж штатив восьминіг не мають регулювань як таких, але кожна нога може бути зігнута в будь-якому місці, тим самим змінюючи висоту кріплення. Величезним плюсом даного типу є універсальність: розміри дозволяє зручно використовувати його як в руках так і на столі, а конструкція дає можливість закріпити його за паркан, гілку, трубу знівелювавши тим самим недолік висоти.

фото штатива восьминога

Односекційний або ж не регульований штатив для телефону - це аксесуар з трьома жорсткими ніжками і відсутністю зміни висоти. Найчастіше його спіткає доля міні штатива, проте бувають і винятки, коли даний вид виготовлений у великих розмірах.

фото односекційного штатива для телефону

Яскравими представниками кожного типу штатива для телефону є: телескопічний SHOOT XT-440, гнучкий восьминіг, односекційний Puluz PU3014B.

Кріплення

Так як на штативах для установки техніки використовується гвинт 1/4 дюйма або затиск стандарту GoPro, то для установки телефону на нього необхідно використовувати тримач для смартфона одного або іншого типу. При його виборі варто звернути увагу на максимально можливу ширину затиску і можливість установки додаткового обладнання. Середній показник ширини таких пристроїв коливається в межах 55-85мм, що відповідає діагоналі екрану від 3 до 6 дюймів. Що ж стосується додаткового обладнання, то використання мікрофона або освітлення частіше обов'язкове ніж бажане. Для цих цілей тримачі для телефону обладнані холодним черевиком. При використанні таких моделей на штативах для телефону немає потреби купувати додаткові кронштейни або установчі пластини.

Щоб краще зрозуміти різновид тримачів для смартфона, можете перейти в магазин, де ми відсортували їх за характеристиками: з кріпленням GoPro, з різьбою 1/4 дюйма, і з холодним черевиком.

фото тримача для телефону з мікрофоном

Висновки

Підводячи підсумки можна зробити наступний висновок, що кожен параметр пов'язаний з іншим: не вийде купити високий штатив для телефону, і щоб він був гнучким, також як неможливо домогтися від восьминога такої ж високої стабільності і стійкості як у односекційного. Кращий варіант - це купити кілька штативів для телефону і використовувати кожен в своєму випадку.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті