• м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 154 (видача замовлення після оформлення на сайті)
  • info@for-extreme.com.ua
ПН-СБ: 9:00-19:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Як вибрати штатив для телефону

Як вибрати штатив для телефону

2019-06-27 12:25:13   6   3835

оновленно 10.04.2020

Штатив для телефону - це кріплення яке утримує пристрій записи, в нашому випадку це смартфон, в певному напрямку. Даний аксесуар також допоможе виключити будь-які вібрації, що передаються на телефон від оператора.

Будь-який штатив для телефону складається з двох частин: тримача для смартфона і безпосередньо штатива. При виборі тріпода для смартфона можна піти двома шляхами: купити готовий комплект, або придбати окремо два аксесуари. Кожен з варіантів має право на існування, плюси першого це ціна та відсутність потреби розбиратися в сумісності. Другий варіант може бути трохи дорожче і на нього доведеться витратити більше часу, але тут ви можете підібрати саме ту модель, яка необхідна вам і тільки для ваших завдань.

Висота

Для визначення бажаної висоти необхідно з'ясувати: як саме ви будете використовуватися штатив для телефону. Триподи для смартфонів можна розділити на настільний, підлоговий, і міні штатив-ручка. Чіткої межі між ними немає і все обмежується двома параметрами: максимальною і мінімальною висотою, точніше відповідністю одного з них вимогам в певній ситуації. Настільний штатив для телефону має максимальну висоту в межах 50см, що дозволяє встановити його на стіл перед собою для запису блогу, але при цьому ніхто не заборонить вам використовувати його на підлозі або для зйомки з рук, але таке застосування є скоріше винятком ніж правилом. Підлоговий, висотою від 100см і вище, є габаритним пристроєм найчастіше використовується стаціонарно в студіях. Сучасні моделі моделі обладнані регулюваннями, що дозволяють установку аксесуара як на підлогу так і на стіл, але такі пристрої програють в транспортувальних розмірах вузьконаправленим моделям, що для багатьох буде важливим фактором. І останній, найдрібніший, міні висотою до 20 см. У 90% випадків він буде використовуватися як ручка, а як штатив для телефону тільки у випадках, коли з'являється необхідність звільнити руки між процесом запису. Для візуалізації рекомендуємо переглянути на приклади штативів для телефону: настільний Yunteng 228, підлоговий Yunteng VCT-690, універсальний Yunteng VCT-1688, міні штатив-ручка Puluz PU372.

фото штативів для телефону різних по висоті

Регулювання

Ця характеристика штативів для смартфона безпосередньо залежить від його конструкції. Розрізняють моделі телескопічні, гнучкі, односекційні. Телескопічні змінюють довжину по засобом витягування ніжок або центральної частини на необхідну висоту. Фіксація, виставленої довжини, відбувається за допомогою різних варіантів замків, це може бути поворот одного коліна відносно іншого, швидкозажимні кліпси або пластиковий хомут з гвинтом. Серед трьох згаданих прикладів найбільше навантаження витримує останній варіант.

фото телескопічних штативів для телефону

Гнучкий або ж штатив восьминіг, не має регулювань як таких, але кожна нога може бути загнута в будь-якому місці, тим самим змінюючи висоту кріплення. Зустрічаються моделі, ніжки яких складаються з численних шарнірів або виготовлені з гнучкого матеріалу з пам'яттю заданої форми, не один з видів гнучких штативів для телефону не має переваг над іншим. Найціннішою властивістю трипод восьминіга для смартфону є його універсальність: розміри дозволяють зручно використовувати його з рук і на столі, а конструкція надає можливість закріпити його за паркан, гілку, трубу, будь-який предмет за який вдасться зачепитися ніжкам, знівелювавши тим самим недолік висоти.

фото штатива восьминога

Односекційний, він ж, не регульований штатив для телефону - це аксесуар з трьома жорсткими ніжками і двома положеннями: транспортувальне і робоче. У першому положенні трипод для смартфона виступає в ролі ручки-утримувача і його спіткає доля міні штатива. Однак бувають і винятки, коли даний вид виготовлений у великих розмірах і застосовується як настільний.

фото односекційного штатива для телефону

Яскравими представниками кожного типу штатива для телефону є: телескопічний SHOOT XT-440, гнучкий восьминіг, односекційний Puluz PU3014B.

Кріплення

Так як на штативах для установки техніки використовується гвинт з різьбою 1/4 дюйма або затиск стандарту екшн-камер, то для установки телефону необхідно використовувати тримач для смартфона одного або іншого типу. При його виборі варто звернути увагу на максимально можливу ширину розсування утримуючих частин. Середній показник робочої ширини таких пристроїв коливається в межах 55-85мм, що відповідає діагоналі екрану телефону від 3 до 6 дюймів. Фіксація пристрою запису зображення може здійснюватися внутрішньої пружиною або гвинтом. Моделі з пружинами дозволяють швидко встановити і зняти смартфон, а другі надають більш надійну фіксацію. За матеріалом розрізняються моделі з пластику, які досить дешеві, або алюмінієві. Останні найчастіше виготовляється на ЧПУ верстаті з подальшим анодуванням. Саме алюмінієві моделі обладнані холодним башмаком у верхній частині, кріпленням для додаткового обладнання, такого як мікрофон або лампа. Аксесуари встановлюються безпосередньо в кріплення, або через кронштейн для установки декількох типів.

Щоб краще зрозуміти різновид тримачів для смартфона, можете перейти на сторінку нашого інтернет-магазину, де ми відсортували їх за характеристиками: з кріпленням як для екшн-камер, з різьбою 1/4 дюйма, і з холодним черевиком.

фото тримача для телефону з мікрофоном

Висновки

Підводячи підсумки можна зробити наступний висновок, що кожен параметр пов'язаний з іншим: не вийде купити високий штатив для телефону і щоб він був гнучким, також як неможливо домогтися від восьминіг такого ж показника стабільності і стійкості як у односекційного. Кращий варіант - це купити кілька штативів для телефону і використовувати кожен в своєму випадку.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті