Пн-сб: 9:00-19:00
Нд: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Аксесуари та кріплення для GoPro Hero 8 Black

Аксесуари та кріплення для GoPro Hero 8 Black

2019-10-15 14:42:19   0   271

GoPro HERO8 Black

В цьому році компанія GoPro випустила нове покоління своєї флагманської моделі екшн-камери HERO8 Black. Як і слід наступної реінкарнації вона була поліпшена в багатьох параметрах в порівнянні зі старим поколінням - це нова стабілізація HyperSmooth 2.0, таймлапс в русі TimeWarp, нічний TimeLapse, пряма трансляція в соціальні мережі в 1080р, режим фото LiveBurst, формат фото RAW, положення і дизайн мікрофонів. Так само помітні зміни внесені не тільки в програмну частину, наприклад корпус став ширше і вище, але при цьому вужче, змінилася форма лінзи, розташування акумуляторного відсіку. Від сюди випливає що багато аксесуари розраховані на GoPro 5-7 не будуть сумісні з GoPro Hero 8 Black. Гоупро же в свою чергу пометушились і вже надали асортимент нових гаджетів для своєї камери. У нашому магазині вже можна придбати наступні новинки:

 • модульна рамка Media Mod;
 • відкидний дисплей Display Mod;
 • лампа Light Mod;
 • акумулятор и зарядне;
 • аквабокс;
 • поплавок на корпус;
 • силіконовий чохол;
 • захисне скло;
 • магнітна прищіпка;
 • монопод-штатив;
 • змінні кріпильні кільця.

Все вищезазначене можна розділити на п'ять категорії: для блогера, акумулятор, водні аксесуари, захисні аксесуари, кріплення. Далі спробуємо розібратися в кожній по докладніше.

Аксесуари для блогера.

За останній час велика кількість відео блогерів, зрозумівши що екшн-камера надає високий рівень якості відео і звуку перейшли з телефону або навіть камери на GoPro. І саме для цих цілей створена модульна система. В даний момент в неї включено три позиції: основна несуча рамка, дисплей і лампа.

Media Mod AJFMD-001 це рамка з вбудованим адаптером для мікрофона і професійним спрямованим мікрофоном. Використовуючи цей аксесуар, користувач отримує можливість встановити два додаткових обладнання на холодний башмак, підключити монітор, заряджати камеру і найважливіше підключити будь-який зовнішній мікрофон зі стандартним штекером 3.5 TRS mini-jack. Тобто один пристрій повністю конвертує екшн-камеру GoPro Hero 8 Black в камеру для блогу. Раніше для цих цілей було необхідно придбати влог рамку, адаптер для мікрофону і адаптери на холодний башмак.

Для збільшення опцій і можливостей рамки Media Mod, GoPro випустили розширення Light ALTSC-001 і Display AJLCD-001. Перше це LED лампа з двома типами кріплень холодний башмак і GoPro, а друге це поворотний дисплей для контролю записуваного матеріалу в реальному часі.

фото GoPro Media Mod

Акумулятори та зарядні пристрої

GoPro 8 обладнана власним типом акумулятора AJBAT-001 ємністю 1220мАч, який має зворотну сумісність з моделями 5, 6 і 7 серій. Але ось від попередніх моделей елемент живлення не підійде до нової камері, точніше остання буде обмежена в багатьох фікція при їх застосуванні.

GoPro вже надало змінні акумулятори та зарядні пристрої AJDBD-001-EU на два роздільних слота.

фото акумулятор GoPro AJBAT-001

Водні аксесуари

GoPro 8 герметична з заводу і з нею можна занурюватися на глибину до 10 метрів. Але якщо ви хочете здійснити глибоководне занурення, то вам знадобитися аквабокс AJDIV-001. Підводний бокс дозволяє використання екшн-камери до 60 метрів під водою.

Якщо ж ви займаєтеся снорклингом або дайвінгом на малій глибині, тоді є необхідність убезпечити екшн-камеру від втрати в воді. Найкраще для цих цілей підійде поплавок ACFLT-001 на корпус. Він легко і швидко монтується, демонтується, має яскравий помаранчевий колір і надає плавучість для GoPro 8 Black.

фото оригінальний аквабокс GoPro 8

Защитные аксессуары

Так як основне застосування екшн-камери HERO8 буде без аквабоксу, то їй потрібно надати додатковий рівень захисту. Для цієї мети чудово підходять силіконовий чохол AJSST-004, скла на дисплей і лінзу AJPTC-001 .

Силіконовий чохол щільно прилягає до корпусу тим самим не пропускаючи пил, бруд, пісок, а при падіннях з невеликої висоти розподіляє силу удару по всьому корпусу. М'який і якісний матеріал добре тримає форму і може багаторазово вдягатися на камеру.

Захисні загартовані скла, не впливають на роботу сенсорного екрану і мають покриття що запобігає появі відбитків, відблисків.

фото захисне скло GoPro 8

Кріплення

Відмовившись від класичної рамки GoPro, встановила на Hero 8 Black розкладні кріпильні кільця AJMFR-001. Таке рішення дозволило заощадити в розмірі, вазі і виключити ще один аксесуар, що треба носити всюди з собою. Але як наслідок даний елемент схильний до пошкоджень. Якщо ж це станеться, то завжди можна придбати змінні і швидко замінити їх.

З новинок в даному розділі варто відзначити магнітну прищіпку ATCLP-001 і монопод-штатив ASBHM-002. Перший є відмінним рішенням в поході, подорожі коли потрібно швидко закріпити камеру на рюкзаку, одязі, стропі, плоскому предметі товщиною до 2см або на будь-яку металеву поверхню. Штатив виготовлений з урахуванням кутів огляду двох об'єктивів GoPro Max і Fusion. Маючи максимальну довжину/висоту 56см він не потрапляє в кадр сферичних камер.

фото монопод GoPro 8

Цей список девайсів точно не остаточний і буде збільшуватися з кожним днем. По мірі розширення асортименту дана стаття буде доповнюватися.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари